reservation@tur-booking.com

+420 774 666 070

přihlašení

tur-booking.com logo

Karlovy Vary HOTEL RESORT ROYAL GOLF & SPA 4*

hodnocení

(0x)

HOTEL RESORT ROYAL GOLF & SPA 4*

Cihelny 5, 364 64 Karlovy Vary

Hotel Resort Royal Golf je to pravé místo pro Váš odpočinek! Hotel se nachází v malebném údolí říčky Teplé uprostřed nádherného parku sousedícího s profesionálním osmnáctijamkovým golfovým hřištěm, nedaleko lázeňského centra Karlových Varů.

Léčení:

01.01.2014 bylo oficiálně otevřeno nové exkluzivní wellness, které je k dispozici svým návštěvníkům během pobytu ZCELA ZDARMA!* V prostorách, které byly vybudovány na místě bývalého venkovního bazénu naleznete vše co si od moderního wellness slibujete, od velkého bazénu, whirlpoolu, výběru různých typů saun až po tělocvičnu a samozřejmě všechny tradiční léčebné procedury, které jsou spjaty s lázeňským městem Karlovy Vary

Ubytování:

V roce 2010 prošel rozsáhlou rekonstrukcí jejichž účelem bylo rozšířit ubytovací kapacitu ale hlavně zlepšení komfortu a postavení se tak na přední místa vyhledávaných hotelů pro Karlovy Vary. Hotel Resort Royal Golf disponuje celkem 31 pokoji, to je 62 lůžky s možností přistýlek. 

Restaurace:

Hotelová restaurace s barem klubového stylu, která je situována v hlavní budově. Ochutnat zde lze jak pokrmy české a mezinárodní kuchyně, tak speciality kuchyně ruské, které jsou připravovány dle tradičních postupů. 

.

 *) PLATÍ PRO REZERVACE, KTERÉ MAJÍ V RÁMCI POTVRZENÍ UVEDENÉ SLUŽBY WELLNESS V CENĚ UBYTOVÁNÍ

vybraný datum

26.11. - 27.11.2021 2 persons

v daném termínu jsou pokoje pouze na poptávku nebo vyberte jiny datum


v daném termínu jsou pokoje pouze na poptávku nebo vyberte jiny datum

Ohodnotit

Souhlasím s zásadami ochrany osobních údajů