reservation@tur-booking.com

+420 774 666 070

přihlašení

tur-booking.com logo

Karlovy Vary HUMBOLDT 4*

hodnocení

(0x)

HUMBOLDT 4*

Zahradní 27, 360 01 Karlovy Vary

Velkorysá klasicistní vila Humboldt Park Hotelu & Spa se nachází pochází z roku 1872. V roce 2006 byla kompletně zrenovována a za pečlivého dohledu na zachování historického půvabu přestavěna na luxusní hotel.

Léčení:

Přítomnost lázeňského lékaře atestovaného v oboru interny, rehabilitace a fyzikální medicíny zaručuje maximálni odbornost a efektivnost  podávaných  procedur.
Spolu s registrovanou zdravotní sestrou, lázeňskou sestrou, fyziotereapeutem a maséry tvoří tým, jež Vám nabízí aplikaci  relaxačních  i neméně příjemných léčebných procedur.

Ubytování:

Pokoje jsou zařízeny individuálně. Historický design a provedení interiéru pojí použití vzácných materiálů, jako jsou těžké látky, ušlechtilá dřeva a koberce, s maximálním komfortem. Každý pokoj je vybaven obrazy a olejovými malbami. Některé pokoje mají balkony s výhledem na říčku Teplou a malebné staré město. Technický standard pokojů je na nejvyšší úrovni. Televizory s plochou obrazovkou, bezdrátová síť LAN a vysokorychlostní připojení k internetu.

Restaurace:

Srdcem hotelu je příjemná luxusní restaurace Alexander, která nabízí škálu pokrmů od čerstvých salátů, předkrmů a polévek, přes lákavé speciality z ryb či jehněčího, vegetariánská jídla, až po nejoblíbenější stálice české kuchyně.

 

 

 

vybraný datum

26.11. - 27.11.2021 2 persons

v daném termínu jsou pokoje pouze na poptávku nebo vyberte jiny datum


v daném termínu jsou pokoje pouze na poptávku nebo vyberte jiny datum

Ohodnotit

Souhlasím s zásadami ochrany osobních údajů