reservation@tur-booking.com

+420 774 666 070

přihlašení

tur-booking.com logo

Karlovy Vary VLU - Chopin 2*

hodnocení

(0x)

VLU - Chopin 2*

Krále Jiřího 1000/2, 360 01 Karlovy Vary

Lázeňský dům Chopin který je součástí Vojenské lázeňské léčebny Karlovy Vary se nachází blízko centra lázeňské části Karlových Varů, nedaleko lesa v klidném prostředí, v sousedství pravoslavného kostela. Budova byla postavena na sklonku 19. století v nové městské čtvrti Westend.

Léčení:

V lázeňském domě Chopin je poskytována pod odborným dohledem lázeňského lékaře komplexní lázeňská péče. V budově jsou poskytovány vodoléčebné procedury bez využití minerální vody (uhličité, perličkové, vířivé koupele, podvodní masáže a skotské střiky), elektroléčba, rašelinové a parafangové zábaly, plynové injekce, irigace, inhalace, reflexní masáže i klasické masáže a pohybová terapie. Procedury a služby, které nenabízí přímo LD Chopin je možné absolvovat v LD Sadový Pramen (10 minut chůze).

Ubytování:

Lázeňský dům Chopin nabízí ubytování v 7 jednolůžko­vých, 19 dvoulůžkových pokojích a ve 2 apartmánech. Celková kapacita lázeňského domu je 49 lůžek. Prostorné pokoje mají možnost přistýlek. Zapůjčení dětské postýlky je poskytováno zdarma. Většina pokojů je vybavena balkonem.

Pokoje jsou nekuřácké a domácí zvířata nejsou povolena.

Pokoje

  • 19 dvoulůžkových pokojů
  • 7 jednolůžkových pokojů

Pokoje jsou vybaveny televizorem se satelitním příjmem, telefonem s možností přímé volby, trezorem a lednicí. Na pokojích je sprchový kout a WC.

Apartmá

  • 2 dvoulůžkové apartmány (s možností 2 přistýlek)

Apartmány jsou vybaveny televizorem se satelitním příjmem, radiobudíkem, telefonem s možností přímé volby, trezorem, lednicí a k dispozici je vysoušeč vlasů. Apartmány jsou rozdělené na ložnici a oddělený obývací pokoj. Součástí apartmánu je dvojlůžko, pevné moderní lůžko a ubytovat se zde můžou až 3 osoby. V koupelnách je k dispozici sprchový kout a WC.

Restaurace:

Pobyty jsou standardně poskytovány se snídaní, která je podávána formou bufetu, obědy a večeře servírované výběrem z 5 menu. Dle výběru pobytu nabízíme stravu ve formě polopenze, plné penze, nebo je možné využít pouze nabídky snídaně. Jídelna pro 24 osob lázeňského domu Chopin je nekuřácká a slouží výhradně pro stravování klientů.

 

vybraný datum

09.01. - 10.01.2022 2 persons

v daném termínu jsou pokoje pouze na poptávku nebo vyberte jiny datum


v daném termínu jsou pokoje pouze na poptávku nebo vyberte jiny datum

Ohodnotit

Souhlasím s zásadami ochrany osobních údajů